fbpx
Co to znaczy „zbilansowana dieta”? cz.I

Co to znaczy „zbilansowana dieta”? cz.I

Większość z nas, bo aż 80%, twierdzi, że odżywia się zdrowo, jednak prawie 60% Polaków ma problem z nadmierną masą ciała, a tylko 5% Polaków sięga kilka razy dziennie po warzywa. Zatem czy na pewno wiemy, jak powinna wyglądać nasza dieta?

czytaj dalej
Nawodnienie organizmu cz.I

Nawodnienie organizmu cz.I

Czy wiesz, czym jest osmolarność napoju i dlaczego ma takie znaczenie? Jak najlepiej dobierać odpowiednie napoje? Dowiedz się od czego zależy, ile potrzebujesz wody w ciągu dnia.

czytaj dalej
Uszkodzenie mięśni podczas treningu

Uszkodzenie mięśni podczas treningu

Obecnie coraz bardziej podkreśla się wagę odpowiedniej regeneracji w kontekście jej znaczenia dla osiągnięcia końcowego wyniku sportowego. Poznaj sposoby przyspieszające regenerację potreningową.

czytaj dalej
Szparagi

Szparagi

Czy jest jeszcze jakieś inne warzywo, które ma tak mało kalorii, a tym samym tak skutecznie...

czytaj dalej

Dołącz do nas! Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz, aby się zarejestrować.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od  AronPharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Trzy Lipy nr 3, 80-172 Gdańsk.

 

Pozostajac na tej stronie akceptujesz pliki cookies. więcej informacji

Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepszą obsługę strony. Jeśli pozostaniesz na tej stronie nie zmieniając ustawień w swojej przeglądarce albo klikniesz"akceptuj", zgadzasz się na ich stosowanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Zgoda