fbpx
symbole wolnych rodników oraz antyoksydantów położone na równoważni

Marka myPAC stworzona została w celu promocji nowoczesnych produktów rozwijanych w laboratoriach firmy AronPharma sp. z o. o.

Nasze produkty bazują na naturalnych ekstraktach bogatych w fitofenole – związki polifenolowe pochodzące z roślin, w szczególności z owoców jagodowych. Wiedząc jak wysokie są wymagania naszych klientów, dostarczamy Im produkty naturale, nie zawierające konserwantów, sztucznych barwników czy dodatków/wypełniaczy.

Spełniamy wysokie wymagania stawiane produktom dla osób aktywnych, ambitnych, podróżujących, dbających o zdrowie swoje i swoich dzieci jak również ceniących naturalność i przejrzystość.  Jesteśmy polską firmą, dlatego też dużą wagę przykładamy do tego, aby produkt był wytwarzany z rodzimych surowców.

Naszą rynkową przewagą jest pełna kontrola nad procesem wytwarzania produktów, począwszy od współpracy z rolnikami, przez wytwarzanie poszczególnych ekstraktów,a kończąc na wytworzeniu produktu końcowego.

Produkcja odbywa się w oparciu o najwyższe standardy zgodne z HACCP oraz dobrymi praktykami wytwarzania (GMP) oraz ISO na różnych jego etapach (ekstrakcja, produkcja końcowa).
Dbamy również o pełną kontrolę produktów końcowych zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, badamy czystość mikrobiologiczną oraz obecność metali ciężkich w surowcach oraz produkcie końcowym.

Fascynują nas związki polifenolowe naturalnie występujące w roślinach. Posiadają one ogromny potencjał i aktywność biologiczną, którą wykorzystujemy do tworzenia produktów wspierających zdrowie i zdrowy tryb życia.

 Polifenole to naturalnie występujące związki chemiczne. Ich liczne właściwości biologiczne odpowiadają za szereg procesów zachodzących w organizmie. Mają działanie antyoksydacyjne, immunomodulacyjne, przeciwnowotworowe i przeciwdrobnoustrojowe.

Coraz większe zanieczyszczenie środowiska, tempo życia oraz brak zbilansowanej diety zaburzają naturalne funkcje organizmu. Z czasem, ma on mniejszą zdolność do samodzielnego zwalczania skutków działania reaktywnych form tlenu (ROS), wytwarzanych podczas normalnych funkcji organizmu, co może doprowadzić m. in. do wystąpienia stresu oksydacyjnego.

Fitofenole (polifenole pochodzenia roślinnego), a w szczególności antocyjany z owoców aronii i czarnego bzu, tłumią ROS i zapobiegają szkodliwym efektom wywoływanym w komórkach. Najwięcej bioaktywnych fitofenoli pochodzi z roślin. Owoce jagodowe, m.in. aronia (Aronia melanocarpa) są jego bogatym źródłem. Obecnie polifenole wykorzystywane są w preparatach kosmetycznych, leczniczych, okołoleczniczych oraz suplementach diety.

Gdańsk

ul. Trzy lipy 3

80-172 Gdańsk

Sopot

ul. Kujawska 28

81-862 Sopot

NIP: 9571111921
REGON:382009686

Pozostajac na tej stronie akceptujesz pliki cookies. więcej informacji

Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepszą obsługę strony. Jeśli pozostaniesz na tej stronie nie zmieniając ustawień w swojej przeglądarce albo klikniesz"akceptuj", zgadzasz się na ich stosowanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Zgoda