fbpx
symbole wolnych rodników oraz antyoksydantów położone na równoważni

myPAC.pl jest oficjalną platformą firmy AronPharma sp. z o. o., stworzoną do promocji i sprzedaży produktów.
Misją AronPharma jest rozwój nowoczesnych produktów poprzez badania naukowe aby dostarczyć na rynek unikatowe i najwyższej jakości produkty.

Marka myPAC stworzona została w celu promocji nowoczesnych produktów rozwijanych w laboratoriach firmy AronPharma sp. z o. o.

Nasze produkty bazują na naturalnych ekstraktach bogatych w fitofenole – związki polifenolowe pochodzące z roślin, w szczególności z owoców jagodowych. Wiedząc jak wysokie są wymagania naszych klientów, dostarczamy Im produkty naturale, nie zawierające konserwantów, sztucznych barwników czy dodatków/wypełniaczy.

Spełniamy wysokie wymagania stawiane produktom dla osób aktywnych, ambitnych, podróżujących, dbających o zdrowie swoje i swoich dzieci jak również ceniących naturalność i przejrzystość.  Jesteśmy polską firmą, dlatego też dużą wagę przykładamy do tego, aby produkt był wytwarzany z rodzimych surowców.

Naszą rynkową przewagą jest pełna kontrola nad procesem wytwarzania produktów, począwszy od współpracy z rolnikami, przez wytwarzanie poszczególnych ekstraktów,a kończąc na wytworzeniu produktu końcowego.

Produkcja odbywa się w oparciu o najwyższe standardy zgodne z HACCP oraz dobrymi praktykami wytwarzania (GMP) oraz ISO na różnych jego etapach (ekstrakcja, produkcja końcowa).
Dbamy również o pełną kontrolę produktów końcowych zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, badamy czystość mikrobiologiczną oraz obecność metali ciężkich w surowcach oraz produkcie końcowym.

Fascynują nas związki polifenolowe naturalnie występujące w roślinach. Posiadają one ogromny potencjał i aktywność biologiczną, którą wykorzystujemy do tworzenia produktów wspierających zdrowie i zdrowy tryb życia.

 Polifenole to naturalnie występujące związki chemiczne. Ich liczne właściwości biologiczne odpowiadają za szereg procesów zachodzących w organizmie. Mają działanie antyoksydacyjne, immunomodulacyjne, przeciwnowotworowe i przeciwdrobnoustrojowe.

Coraz większe zanieczyszczenie środowiska, tempo życia oraz brak zbilansowanej diety zaburzają naturalne funkcje organizmu. Z czasem, ma on mniejszą zdolność do samodzielnego zwalczania skutków działania reaktywnych form tlenu (ROS), wytwarzanych podczas normalnych funkcji organizmu, co może doprowadzić m. in. do wystąpienia stresu oksydacyjnego.

Fitofenole (polifenole pochodzenia roślinnego), a w szczególności antocyjany z owoców aronii i czarnego bzu, tłumią ROS i zapobiegają szkodliwym efektom wywoływanym w komórkach. Najwięcej bioaktywnych fitofenoli pochodzi z roślin. Owoce jagodowe, m.in. aronia (Aronia melanocarpa) są jego bogatym źródłem. Obecnie polifenole wykorzystywane są w preparatach kosmetycznych, leczniczych, okołoleczniczych oraz suplementach diety.

Gdańsk

ul. Trzy lipy 3

80-172 Gdańsk

Sopot

ul. Kujawska 28

81-862 Sopot

NIP: 9571111921
REGON:382009686

Nasza filozofia

opiera się na dwóch fundamentach:

nauce i badaniach oraz transparentności

Hołdujemy zasadzie „Clean Label” – czystej etykiecie” która odnosi się do:

 jasności przekazu  transparentności składu   naturalność składników

Tak jest w przypadku naszych produktów, które:

 bazują na naturalnych surowcach

 nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków

 

Naszą zaletą jest

Pełna kontrola nad efektem 

  od pomysłu

●  poprzez produkcję ekstraktów

  aż do produktu końcowego

 

Pozostajac na tej stronie akceptujesz pliki cookies. więcej informacji

Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepszą obsługę strony. Jeśli pozostaniesz na tej stronie nie zmieniając ustawień w swojej przeglądarce albo klikniesz"akceptuj", zgadzasz się na ich stosowanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Zgoda